Newsletter:
Wpisz poniżej swój adres e-mail,aby być informowanym o nowościach.
A A A

Kontakt


 
Urząd Miasta i Gminy w Morawicy

26-026 Morawica, ul. Spacerowa 7 (woj. Świętokrzyskie)
czynny: poniedziałek 9:00 - 17:00, od wtorku do piątku w godz. 7:30 - 15:30
Urząd Stanu Cywilnego każdy poniedziałek od 7:30 do godz. 17:00 

   Telefony – sekretariat:    
tel.   (41) 31 14 691
                      (41) 31 14 692             
         (41) 31 14 693 
fax.   (41) 31 14 690

 

e-mail: gmina@morawica.pl

 

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA PLATFORMIE ePUAP /kk1a219pow/skrytka

 

www.facebook.com/gminamorawica

 

 

 

 

( zeskanuj podany kod QR telefonem komórkowym i posłuchaj audioprzewodnika )

 

 ------------------------------------------------------------------------------
 

Straż Gminna w Morawicy

 

tel. (41) 31 14 691 wew. 204 

tel. kom. 605 978 337

 

------------------------------------------------------------------------------

 

Mapa dojazdu do Urządu Miasta i Gminy w Morawicy

 

 

 

  


 

 Adres strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.morawica.eobip.pl 

 

 

Administrator strony internetwej:  p.marcjan@morawica.pl;

tel. 41 3114-691 wew. 208

  


  

Numer konta bankowego, na który można dokonać zapłaty
należności z tytułu podatków i opłat (w tym opłaty skarbowej oraz za śmieci):

 

Bank Spódzielczy w Kielcach

Oddział Morawica 

NR 50 84930004 0070 0200 0185 0001

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

KONTAKT DO POSZCZEGÓLNYCH REFERATÓW

 

 BIURO OBSŁUGI KLIENTA (BOK)

 

  tel. (41)     311 46 91    wew. 100

                   311 46 92

                   311 46 93

  Fax. (41)   311 46 90

 

 gmina@morawica.pl

 

 

Marian Buras - Burmistrz

 

 gmina@morawica.pl

wew. 200

Marcin Dziewięcki – Zastępca Burmistrza

 

m.dziewiecki@morawica.pl

wew. 202

Anna Kowalska – Sekretarz

 

a.kowalska@morawica.pl

wew. 203

Aneta Bielecka – Skarbnik 

a.bielecka@morawica.pl

wew. 112

 

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

tel. 41 31 14 691

 

Helena Piecyk –

inspektor ds. kadr, obsługi rady i bhp

 

h.piecyk@morawica.pl

wew. 209

Barbara Wójcik – inspektor ds. kancelarii oraz działalności gospodarczej

 

b.wojcik@morawica.pl

wew. 100

 

Referat Finansowy

tel. 41 31 14 691

 

  

Elżbieta Januszek – zastępca skarbnika

 

e.januszek@morawica.pl

wew. 113

Agnieszka Zarzycka - zastępca skarbnika ds. oświatowych

 

a.zarzycka@morawica.pl

wew. 109

Krystyna Januchta – inspektor ds. płac

 

k.januchta@morawica.pl

wew. 110

Karina Szałas - specjalista ds. księgowości budżetowej

 

k.szalas@morawica.pl

wew. 106

  

Teresa Paszkowska - referent

 

t.paszkowska@morawica.pl wew. 106

Katarzyna Nosek – referent

 

k.nosek@morawica.pl

wew. 107

 

Karolina Meciejec-Kania - referent
k.maciejeckania@morawica.pl

 wew. 108

 

Monika Pierścińska – referent ds. księgowości budżetowej

 

-

wew. 111

Małgorzata Sabat - inspektor ds. księgowości podatkowej

 

-

wew. 104

Małgorzata Orlińska - młodszy referent ds. wymiaru podatków

 

m.orlinska@morawica.pl

wew. 105

Jolanta Piecyk – inspektor ds. wymiaru podatków

 

j.piecyk@morawica.pl

wew. 103

Anna Bisaga – podinspektor ds. księgowości podatkowej

 

a.bisaga@morawica.pl

wew. 104

Marzena Dziewięcka – inspektor ds. kasy

-

 

wew. 101

 

 

Referat Inwestycji

tel. 41 31 14 691

 

Barbara Grudzińska – Kopała – Kierownik Referatu 

 

b.kopala@morawica.pl

wew. 120

Krzysztof Strójwąs – inspektor ds. dróg

 

k.strojwas@morawica.pl

wew. 121

Ewelina Malicka – referent ds. inwestycji

 

e.malicka@morawica.pl

wew. 122

 

Referat Infrastruktury Technicznej i Budownictwa

tel. 41 31 14 691

 

Elżbieta Wrzałka – Kierownik Referatu

e.wrzalka@morawica.pl

wew. 117

 

Leszek Tarka  – inspektor ds. budownictwa i zagospodarowania przestrzennego

l.tarka@morawica.pl

wew. 119

 

Referat Kultury, Sportu i Promocji Gminy

tel. 41 31 14 691

 

 

Monika Malicka – Kierownik Referatu

 

m.malicka@morawica.pl

wew. 205

Małgorzata Bielawska – inspektor

 

m.bielawska@morawica.pl

wew. 206

Paulina Łuszcz – młodszy referent

 

p.luszcz@morawica.pl

wew. 207

Paweł Marcjan – informatyk

 

p.marcjan@morawica.pl

wew. 208

 

Referat Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Geodezji

tel. 41 31 14 691

 

 

Barbara Połeć – Kierownik Referatu

 

b.polec@morawica.pl

wew. 114

Karolina Stolat – młodszy referent 

 

k.stolat@morawica.pl

wew. 115

Edyta Włodarska – inspektor ds. ochrony środowiska

 

e.wlodarska@morawica.pl

wew. 116

 

Urząd Stanu Cywilnego

tel. 41 31 14 691

 

Edyta Chłąd – Kierownik

 

e.chlad@morawica.pl

wew. 123

Agnieszka Świt – zastępca kierownika

 

 

 

a.swit@morawica.pl

wew. 124

Oświata

tel. 41 31 14 691

  

 

Henryka Bielecka – inspektor ds. oświaty

 

h.bielecka@morawica.pl

wew. 211

Anna Tkacz – podinspektor ds. oświaty

 

h.bielecka@morawica.pl

wew. 212

Magdalena Ruchała– młodszy referent ds. oświaty

 

m.widurska@morawica.pl

wew. 213

 

Straż Gminna

tel. 41 31 14 691

tel. kom. 605 978 337

 

Bogdan Metryka – Komendant

 

-

wew. 204

Wojciech Nowak – strażnik

 

-

wew. 204

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej

tel. 41 311 47 95

www.zgkmorawica.pl
zgk.m@wp.pl

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

tel. 41 301 40 40 

 www.gopsmorawica.pl

ops_morawica@wp.pl

 


Centrum Kultury - Biblioteka

tel. 41 3114-691 wew. 300

sckmorawica@onet.pl

 

  

 

 Lokalna Grupa Działania "Perły Czarnej Nidy"

tel. 41 3114-693  wew. 304, 305

www.perlycn.pl

 

 

  

 


Wersje językowe

PL EN DE IT SK CZ

Powered by Translate

Dziś jest poniedziałek, 27.03.2017
Wschód 06:24
Zachód 18:58

Imieniny obchodzą
Lidia, Ernest, Jan

Do końca roku zostało: 280 dni
Dziś jest 86 dzień roku
Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h
Urząd Gminy w Morawicy
tel. +48 41 3114-691, fax +48 3114-690
e-mail: gmina@morawica.pl
facebook.com/gminamorawica
Nr konta: 50 84930004 0070 0200 0185 0001
Administrator strony: p.marcjan@morawica.pl   tel. 41 3114-691

Copyright (c) Oficjalna strona Gminy Morawica 2007-2012. Wszystkie prawa zastrzezone.
Projekt i wykonanie: Seenet
Strona stworzona ze środków Sektorowego Programu Operacyjnego
"Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów
wiejskich 2004-2006", działanie 2.7 Pilotażowy Program Leader+ Schemat II. unia