Newsletter:
Wpisz poniżej swój adres e-mail,aby być informowanym o nowościach.
A A A

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

Teresa Badowska

Przewodnicząca Komisji

Robert Żołądek

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Gabriela Kruk

członek Komisji

Renata Ciosek

członek Komisji

Barbara Woźniak-Mierzwa

członek Komisji

Sylwia Orlińska

członek Komisji

Albert Skrzypek

członek Komisji

Wanda Markowicz-Węgier

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Szkole Podstawowej w Bilczy

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

Urszula Wróblewska

Przewodnicząca Komisji

Marian Tworek

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Dorota Nowakowska

członek Komisji

Tomasz Domagała

członek Komisji

Anna Krzysztofek

członek Komisji

Katarzyna Opałka

członek Komisji

Monika Bisaga

członek Komisji

Waldemar Dziewięcki

członek Komisji

Sebastian Plewa

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Remizie OSP w Radomicach I

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

 

Ewa Domagała

Przewodnicząca Komisji

Helena Piecyk

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Krystyna Sot

członek Komisji

Małgorzata Orlińska

członek Komisji

Wojciech Gubała

członek Komisji

Paweł Kruk

członek Komisji

Paulina Tworek

członek Komisji

Dorota Sabat

członek Komisji

Katarzyna Polańska

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Szkole Podstawowej w Obicach

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

 

Joanna Ryk

Przewodnicząca Komisji

Magdalena Arendarska

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Krzysztof Śnioch

członek Komisji

Joanna Więckowska

członek Komisji

Marzena Wierzbicka

członek Komisji

Katarzyna Kuśmierczyk

członek Komisji

Anna Gajek

członek Komisji

Anna Tkacz

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Szkole Podstawowej w Dębskiej Woli

Imię i nazwisko

FUNKCJA

 

Irena Bisaga

Przewodnicząca Komisji

Czesław Śnioch

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Arkadiusz Piwowarczyk

członek Komisji

Anna Dudek

członek Komisji

Jolanta Wojciechowska

członek Komisji

Łukasz Maciejski

członek Komisji

Dorota Marcinkowska

członek Komisji

Beata Sobieraj

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Szkole Podstawowej w Brzezinach

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

Monika Malicka

Przewodnicząca Komisji

Anna Łapanowska

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Marcin Kruk

członek Komisji

Robert Kumor

członek Komisji

Maciej Wójcik

członek Komisji

Edyta Orlińska-Lach

członek Komisji

Iwona Cerazy

członek Komisji

Zygmunt Pisarek

członek Komisji

Przemysław Domagała

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Szkole Podstawowej w Lisowie

Imię i nazwisko

FUNKCJA

 

Agnieszka Kruk

Przewodnicząca Komisji

Justyna Szczukiewicz

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Agnieszka Strójwąs

członek Komisji

Karolina Bruśnicka

członek Komisji

Karolina Lach

członek Komisji

Justyna Kozieł

członek Komisji

Zofia Strójwąs

członek Komisji

Krystyna Januchta

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Gimazjum Bilczy

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

Józef Węgier

Przewodniczący Komisji

Łukasz Mucha

Zastępca Przewodniczącego Komisji

Karolina Nowakowska

członek Komisji

Anna Pobocha-Igniatowska

członek Komisji

Stanisława Kruk

członek Komisji

Paulina Ksel

członek Komisji

Ewa Turas

członek Komisji

Marzena Dziewięcka

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Szkole Podstawowej w Woli Morawickiej

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

Katarzyna Stańko

Przewodnicząca Komisji

Ryszard Cedro

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Marcin Wojtyś

członek Komisji

Jarosław Podsiadło

członek Komisji

Marianna Parlicka-Słowik

członek Komisji

Krzysztof Orliński

członek Komisji

Paulina Wesołowska

członek Komisji

Małgorzata Polańska

członek Komisji

Aneta Bielecka

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy

Imię i nazwisko

FUNKCJA

 

Czesława Baran

Przewodnicząca Komisji

Zofia Ruchała

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Bogumiła Skóra

członek Komisji

Martyna Strójwąs

członek Komisji

Bartłomiej Mierzwa

członek Komisji

Kinga Szewczyk

członek Komisji

Jerzy Kuśmierczyk

członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Rehabilitacyjnym
w Bilczy

Imię i nazwisko

 

FUNKCJA

Maria Piecyk

Przewodnicząca Komisji

Karolina Jakubowska

Zastępca Przewodniczącej Komisji

Marcin Bęben

członek Komisji

Zuzanna Nowak

członek Komisji

Martyna Kaleta

członek Komisji

Monika Kuśmierczyk

członek Komisji

Kazimierz Kowalski

członek Komisji

 

----------------------------------------------------------------------------------

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych 

 

Do pobrania w pliku .pdf

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 9 maja 2014 r. (piątek) odbędą się pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych.

 

Pierwsze posiedzenie o godz. 10.00 w Sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Morawicy pok.14 I piętro dla:

 

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w  Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Szkole Podstawowej w Bilczy,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Remizie OSP w Radomicach I,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Szkole Podstawowej w Obicach,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Szkole Podstawowej w Dębskiej Woli,

 

Pierwsze posiedzenie o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Morawicy pok.14 I piętro dla:

 

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Szkole Podstawowej w Brzezinach,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Szkole Podstawowej w Lisowie,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Gimnazjum w Bilczy,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w Szkole Podstawowej w Woli Morawickiej,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10 w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy,

Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 11 w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Rehabilitacyjnym w Bilczy

 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

 

 

--------------------------------------------------------------

 

Wyborca zmieniający miejsce pobytu przed dniem wyborów otrzymuje na wniosek zaświadczenie
o prawie do głosowania w miejscu pobytu w dniu wyborów.
Zaświadczenie można uzyskać w pokoju nr 9 (parter) w Urzędzie Gminy w Morawicy w godzinach urzędowania tj. w godz. 7.30 – 15.30  do dnia 24 maja 2014 r.

 

--------------------------------------------------------------

 

Zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Morawica przyjmowane są w pok. 11 – Anna Kowalska (Sekretarz Gminy) w dniach i godzinach pracy Urzędu Gminy do dnia 2 maja 2014 r. godz. 15.30

 

---------------------------------------------------------------

Obwieszczenie Wójta Gminy Morawica

z dnia 18 kwietnia 2014 r.

 

w sprawie informacji o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz wskazanie, która  z obwodowych komisji wyborczych jest wyznaczona przez wójta dla przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego.

 

 

Pliki do pobrania:


Wersje językowe

PL EN DE IT SK CZ

Powered by Translate

Dziś jest poniedziałek, 27.03.2017
Wschód 06:24
Zachód 18:58

Imieniny obchodzą
Lidia, Ernest, Jan

Do końca roku zostało: 280 dni
Dziś jest 86 dzień roku
Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h
Urząd Gminy w Morawicy
tel. +48 41 3114-691, fax +48 3114-690
e-mail: gmina@morawica.pl
facebook.com/gminamorawica
Nr konta: 50 84930004 0070 0200 0185 0001
Administrator strony: p.marcjan@morawica.pl   tel. 41 3114-691

Copyright (c) Oficjalna strona Gminy Morawica 2007-2012. Wszystkie prawa zastrzezone.
Projekt i wykonanie: Seenet
Strona stworzona ze środków Sektorowego Programu Operacyjnego
"Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów
wiejskich 2004-2006", działanie 2.7 Pilotażowy Program Leader+ Schemat II. unia